Sadarbība ar Orange Consulting izdariet arī Jūs izvēli par labu izaugsmei


Orange Consulting – uzņēmums, kas specializējas palīdzības sniegšanā dažādu īpašuma formu uzņēmumiem grāmatvedības uzskaites un juridiskā atbalsta jautājumos. Par mūsu klientiem jau ir kļuvuši daudzi mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvji, kam ekonomiski neizdevīgi ir uzturēt savu speciālistu štatu, un lielie Latvijas uzņēmumi, kas jau ir novērtējuši attālināto pakalpojumu ērtību.

Tieši pēdējie ir labas Orange Consulting reputācijas un izcilas piedāvājumu kvalitātes atslēga. Mūsu klientiem mēs sniedzam iespēju nodarboties tikai ar profilējošiem jautājumiem, skaidri, operatīvi un vienmēr likumīgi risinot viņu pašreizējos finanšu un tiesiskos jautājumus.

Pievienojieties un sāciet pelnīt nozīmīgu vārdu savā nozarē, bet mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu biznesa intereses vienmēr tiktu ievērotas valsts iestāžu un svarīgāko partneru priekšā.


Mums uzticas labākie – pārliecinieties paši - klienti, kas ar mums jau ir noslēguši daudzveidīgu pakalpojumu sniegšanas līgumus.

Mercurius Trade SIA Global PRO company Baltic Cargo Terminal Dūmvadu Pasaule DentaLine company Baltic Export Broker SIA DBB SIA sb-systems

Šauri specializētus uzdevumus uzticiet profesionāļiem!


Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv