Darījumu partnera uzticamības vērtējums veids, kā samazināt sadarbības riskus


Iepirkums, piegāde, pakalpojumu sniegšana un darbu izpilde – jebkura uzņēmuma darbība ir nesaraujami saistīta ar partneru attiecībām. Diemžēl kontrahentu vidū bieži sastopami negodīgi uzņēmumi, līgumattiecību izpilde ar ko izraisa nebeidzamas problēmas.

Savlaicīgi novērtēt darba riskus ar uzņēmumu – Jūsu miera un finansiālās labklājības ķīla, tāpēc Orange Consulting speciālisti piedāvā izmantot mūsu pakalpojumu un uzzināt par nākamo vai esošo partneri vairāk informācijas.


Uzņēmuma stāvokļa vērtējums: kā tas darbojas?

Mūsu pakalpojumi palīdzēs Jums veikt sākotnējo iespējamo risku un sadarbības perspektīvu analīzi. Jo partnera reputācija tirgū, tā maksātspēja un atbildība ir galvenie faktori, pieņemot lēmumu par tā vai cita līguma parakstīšanu.

Lai izveidotu viedokli par interesējošo uzņēmumu, Jums vajag tikai aizpildīt formu mūsu mājas lapā. Brīvajā lodziņā ierakstiet uzņēmuma nosaukumu vai tā reģistrācijas numuru. Pēc kāda laika Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju no dažādām datu bāzēm un citiem, vienkāršam lietotājam nepieejamiem, Vispasaules tīkla avotiem: pilnu uzņēmuma nosaukumu; uzņēmuma veidu un īpašuma formu; uzņēmuma dibināšanas datumu; uzņēmuma juridisko adresi; reģistrācijas numuru; uzņēmuma partnera statusu-– reģistrēts, likvidēts un tā tālāk; datus par vadītāju – viņa vārdu un uzvārdu; grāmatvedības bilanci pa gadiem, kas palīdzēs veikt finanšu stāvokļa analīzi; informāciju par tiesu aktiem, kas pieņemti attiecībā uz šo uzņēmumu.

Dabiska vēlme partnerību veidot uz savstarpēja labuma principiem noved vadītājus un biznesa īpašniekus pie papildus informācijas meklēšanas. Tieši tāpēc oficiāls uzņēmumu uzticamības vērtējums Latvijā šobrīd ir kļuvis par populāru parādību. Mēs piedāvājam pakalpojumu, uz kura priekšrocībām attiecas likumība, operativitāte, lētums un pieejamība.

Vienkārši aizpildiet formu un saņemiet datus par iespējamo partneri vai pašreizējām izmaiņām jau esošo kontrahentu stāvoklī.


Neignorējiet savu stabilitāti un attīstību!Aprēķināt cenu
Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv