Uzņēmums Orange Consulting pareiza pieeja – kvalitatīvs rezultāts


Orange Consulting – Jūsu uzticamais partneris, kas ir gatavs sniegt dažādus augsti kvalificētu speciālistu pakalpojumus. Mēs esam jauns, enerģisks un dinamiski augošs uzņēmums, kas zina visu par ārpakalpojumiem (autsorsingu). Mūsu personāls sastāv tikai un vienīgi no sava amata profesionāļiem ar darba pieredzi, mēs pastāvīgi sekojam līdzi izmaiņām likumdošanā un paaugstinām savu zināšanu līmeni.

Mūsu galvenie priekšlikumi pakalpojumu sniegšanā: konsultācijas, attālināti grāmatvedības pakalpojumi, juridiskā palīdzība, iekšējais audits, preču un produkcijas inventarizācija tirdzniecības un citos uzņēmumos, Jūsu iespējamo un esošo partneru uzticamības novērtējums.

Visi uzņēmuma Orange Consulting pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar līguma nosacījumiem. Mūsu darbības ģeogrāfija – Rīga un visa Latvija. Mijiedarbības metodoloģija var atšķirties atkarībā no klienta vēlmēm: mūsu speciālists strādā pie mums birojā; mūsu speciālists strādā pie Jums birojā vai uzņēmuma pārstāvniecībā; dokumenti tiek nosūtīti, pētīti un apstrādāti mums; citi iespējamie mijiedarbības un informācijas apmaiņas veidi.


Kurš var vērsties pēc autsorsinga pakalpojumiem?

Mēs strādājam ar jebkura īpašumu veida juridiskajām personām. Īpaši izdevīgs un racionāls mūsu piedāvājums ir mazajiem uzņēmumiem un uzņēmumiem-iesācējiem biznesā, kas vērsti uz attīstību, kam nav laika personāla atlasei vai kas vēlas ietaupīt uz darba samaksas, sociālo iemaksu un citu kārtējo personāla izdevumu rēķina. Starp mūsu klientiem ir arī Latvijas biznesa haizivis, kas jau sen ir sapratuši, ka šauri specializētus uzdevumus vislabāk ir uzticēt profesionāļiem. Tieši atteikšanās no neprofila funkciju veikšanas ir kļuvusi par viņu panākumu atslēgu.


Galvenie Orange Consulting ārpakalpojumu plusi


Uzņēmuma juridiskā statusa saglabāšana.
Uzdevumu risināšanai Jūs varat piesaistīt jebkuru speciālistu skaitu – valsts ieņēmumu dienesta acīs Jūs paliksiet uzņēmums ar vienkāršotu nodokļu vadības sistēmu.

Samaksa pēc fakta.
Štata darbinieki cer uz algu neatkarīgi no darbu apjoma, speciālisti no malas savu peļņu saņem atbilstoši konkrētiem rezultātiem.

Nav nepieciešams nodarboties ar personāla vadību.
Personāla atlase uzdevumu risināšanai, pastāvīga grāmatvežu un juristu kvalifikācijas paaugstināšana – tas viss guļas uz izpildītāja pleciem.

No taupīšanas līdz ērtībai – mēs detalizēti pārdomājām perfektu mijiedarbības shēmu un piedāvājam jau šobrīd velti netērēt laiku, naudu un spēkus. Mūsu mērķis nākotnē – kļūt par ekspertu numur viens autsorsinga jomā un par ekskluzīvu finanšu uzskaites un klienta attālinātā juridiskā atbalsta pakalpojumu piegādātāju.


Pievienojieties panākumiem!



Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv