Orange Consulting mūsu cenas – tieša Jūsu ekonomija


Cik izmaksā mēnesī viena štata darbinieka uzturēšana? Bez iepriekšējiem aprēķiniem uz šo jautājumu atbildēt neizdosies, jo darba samaksa – tās ne tuvu nav visas izmaksas, kas attiecas uz biroja darbinieku. Sociālās iemaksas, nomājamo telpu izmaksas, mēbeles un biroja tehnika, kancelejas preces – tas ir tikai neliels saraksts, ko uzņēmums tērē darbiniekam.

Uzņēmums Orange Consulting piedāvā pilnīgi citu pieeju – attālinātus grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus. Cena ir tieši atkarīga no izpildīto darbu apjoma. Papildus samaksas summai saskaņā ar līgumu no pasūtītāja nekas nebūs vajadzīgs. Kārtējos izdevumus uzņemas autsorsinga uzņēmums. Tādējādi īsākais ceļš, kā ietaupīt, ir pasūtīt juridiskos un grāmatvedības pakalpojumus. Precīzāku informāciju, ņemot vērā visas nianses un specifiku, Jūs saņemsiet jau vienošanās parakstīšanas laikā.

Autsorsinga kalkulators attālinātu pakalpojumu vērtības aprēķina kalkulators

Kases aparātu skaits

Darbinieku skaits

Ienākošo rēķinu skaits mēnesī

Izejošo rēķinu skaits mēnesī

Čeku un kvīšu skaits

Bankas izdruka, lappušu skaits

Pamatlīdzekļi, daudzums

Kopā: 0

* Cena bez PVN. Cena par informatīva rakstura pakalpojumu. Katrā gadījumā atkarībā no dokumentiem un specifikas var tikt koriģēta, lai precizētu, zvaniet mums!

Vajadzīgi juridiskie un grāmatvedības pakalpojumi? Orange Consulting cenas ir vispieejamākās Latvijā.

Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv