Grāmatvedības pakalpojumi Orange Consulting - vienmēr korekti un savlaicīgi


Grāmatvedības pakalpojumi

Tādu uzņēmuma funkcionēšanas aspektu kā grāmatvedība nekad nedrīkst atstāt bez uzmanības. Primārās dokumentācijas apstrāde, nodokļu aprēķināšana un maksājumi, algas aprēķināšana un pārskatu veidošana – tam visam jāatbilst likumdošanas normām un tas jāveic precīzi noteiktos termiņos. Orange Consulting speciālisti ir gatavi jums palīdzēt atrisināt pašreizējos finanšu jautājumus un saņemt caurspīdīgu peļņu. Mūsu personā Jūs atradīsiet labākos profesionāļus šajā jomā, kā arī jums būs iespēja ietaupīt uz savu kadru komplektēšanas rēķina.


Vairāk

Iekšējais audits Orange Consulting - objektīvs uzņēmuma stāvokļa novērtējums


Iekšējais audits

Ne katram vadītājam ir objektīvs priekšstats par aktuāliem uzņēmuma darbiem un tā finanšu stāvokli, it īpaši, ja runa ir par lielākiem uzņēmumiem ar plašu filiāļu tīklu. Iegūt precīzu informāciju, labot kļūdas, maksimāli novērst riskus un novērtēt potenciālu palīdzēs Orange Consulting autsorsinga pakalpojumi. Pārbaude notiek uzreiz vairākos virzienos, kas ļauj pilnībā izanalizēt saimniecisko darbību un vadības lēmumus. Turklāt eksperta revīzijas ziņojums partneru acīs kļūs par jūsu uzticamības atslēgu.


Vairāk

Preču krājumu inventarizācija Orange Consulting - ātri un objektīvi


Preču krājumu inventarizācija

Izanalizēt faktisko preču, produkcijas un preču un materiālo vērtību esamību noliktavās, salīdzināt to ar bilances pārskatu datiem – tas ir uzdevums, kas prasa lielu darba ieguldījumu. Jo īpaši tas attiecas uz tirdzniecības nozares uzņēmumiem. Mūsu piedāvājums ļaus atteikties no uzņēmuma darbinieku piesaistes plānotām un pēkšņām inventarizācijām, atraujot tos no tiešo pienākumu pildīšanas un tādējādi samazinot biznesa procesu efektivitāti kopumā. Turklāt, pārskaitīšanu uzticēdami mūsu speciālistiem, Jūs varat būt pārliecināti par sniegto datu par parādiem un zādzību faktiem ticamību.


Vairāk

Partnera uzticamības vērtējums Orange Consulting - risku minimizācija


Partnera uzticamības vērtējum

Sīvas konkurences apstākļos ir svarīgi ne tikai apzinīgi veikt savu darbu, bet arī izvēlēties uzticamus, maksātspējīgus partnerus. Novērtēt riskus un sadarbības perspektīvas ar to vai citu darījuma partneri palīdzēs uzņēmums Orange Consulting. Lai uzzinātu precīzu informāciju par interesējošo uzņēmumu, Jums būs nepieciešams tikai aizpildīt vienkāršu formu. Mūsu dati ļaus Jums pieņemt pareizo lēmumu, kas būs vērsts uz Jūsu biznesa attīstību un nevainojamas reputācijas uzturēšanu citu uzņēmumu acīs, ar kuriem Jūs saista profesionālā darbība.


Vairāk
Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv