Orange Consulting iekšējais audits objektīvs uzņēmuma stāvokļa novērtējums


Pat ļoti modrs vadītājs nespēj patstāvīgi veikt daudzpusīgu uzņēmuma darbības analīzi un pārliecināties par katras struktūrvienības darbspēju. Šim nolūkam uzņēmums Orange Consulting piedāvā revidentu pakalpojumus Rīgā. Kompleksā pārbaude ir nepieciešama: augošiem uzņēmumiem ar sazarotu organizatorisko sistēmu; uzņēmumiem, kuru īpašnieks un pārvaldnieks ir dažādas personas; holdingiem ar plašu filiāļu un pārstāvniecību tīklu utt.


Finanšu audits: mērķi, līdzekļi un vēršanās priekšrocības

Kvalitatīvs mūsu darbinieku iekšējais audits Latvijā veiksmīgi atrisina uzreiz trīs globālos uzdevumus: procesu kontroli, kļūdu uzskaiti un perspektīvu novērtējumu. Tādējādi biznesa īpašnieks gūst pilnīgu pārskatu par uzņēmuma darbspējas noteikšanu. Tādēļ mēs piedāvājam:


Iekšējo auditu Rīgā uzņēmuma finansiālā stāvokļa pārbaudes daļā.

Debitoru un kreditoru parāda stāvokļa autsorsinga vērtējumu.

Citus auditoru pakalpojumus Latvijā, kas ir vērsti uz to, lai vadība iegūtu patiesu informāciju par uzņēmumu.

Nepārspīlējot var teikt, ka revīzija tiek veikta, lai uzlabotu uzņēmuma darbību, tāpēc no šādas pārbaudes nav jābaidās – tā ir Jūsu interesēs. Galvenais analīzes no malas ieguvums ir mūsu personāla neieinteresētība konkrētos rezultātos un tā spriedumu neatkarība, ko saņemt ir problemātiski, ja tiek piesaistīti pašu speciālisti.


Audita galvenie mērķi

Galvenie finanšu darbības audita mērķi ir: darba optimizācija, lai samazinātu ražošanas izmaksas; risku vadība un perspektīvu jomu noteikšana; patiesas informācijas par uzņēmuma finanšu un saimniecības stāvokli iegūšana; sadarbības ar tiem vai citiem partneriem lietderības noteikšana; uzskaitē un vadības risinājumos konstatēto kļūdu novēršana, to seku samazināšana; darba disciplīnas, nodokļu un citu kodeksu normu, korporatīvās ētikas pārkāpumu novēršana utt.

Iekšējais audits – Jūsu labklājības un darbības caurspīdīguma cena, un tas nozīmē, ka, sastādot līgumu un griežoties kredītiestādēs, tā secinājumus var izmantot maksātspējas apstiprināšanai.


Izaugsme – tas irJūsu galvenais mērķis, mūsu mērķis – palīdzēt Jums, izmantojot integrētu procesu analīzi.Aprēķināt cenu
Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv