Grāmatvedības pakalpojumi Orange Consulting vienmēr korekti un savlaicīgi


Pareizam saimnieciskās darbības un finanšu operāciju atspoguļojumam ir svarīga loma absolūti jebkura uzņēmuma darbībā, neatkarīgi no īpašuma formas. Tieši tāpēc kvalitatīvu grāmatvedības uzskaiti, bez pārspīlējumiem, var nosaukt ne tikai par vadītāja miera, bet arī visa biznesa kopumā pārredzamības ķīlu.

Uzņēmums Orange Consulting piedāvā universālu risinājumu tiem, kas nevēlas pārmaksāt par administratīvā personāla uzturēšanu vai nevar atrast kvalificētu speciālistu pastāvīgam darbam, – autsorsingu.

Šis jēdziens nozīmē pilnvērtīgu grāmatvedības apkalpošanu, kuras cenas ir Jūsu tiešais ietaupījums. Pievienojiet tam izdevumu trūkumu programmatūrai, biroja tehnikai un darba vietu aprīkojumam – attālināta grāmatvedība Jums izmaksās vairākas reizes lētāk par savējo. Un galvenais – dokumentēšana un pārskatu sagatavošana garantēti atbildīs Latvijas likumdošanas normām.


Grāmatvedības ārpakalpojumi: izvēles priekšrocības

Katrs vadītājs zina, ka, uzraudzības iestādēm Latvijā atklājot grāmatvedības uzskaites kļūdas, uzņēmumiem tiek uzliktas soda sankcijas. Nereti atlīdzības summas budžetā un kontraģentiem izrādās vienkārši milzīgas, bet biznesa īpašnieka reputācijai tiek uzlikts kauna traips. Izvairīties no tā ir vienkārši –grāmatvedības apkalpošana jāuztic profesionāļiem.

Sadarbības ar Orange Consulting speciālistiem plusi ir ne tikai skaidrā mūsu darbinieku likumu un normatīvu pārzināšanā. Grāmatvedības ārpakalpojumi Rīgā – tas ir, pirmkārt, ērti un izdevīgi:


Nelieli vai tikko radīti uzņēmumi saņem ātru pašreizējo uzdevumu atrisinājumu. Attālināta grāmatveža pakalpojumi – vienmēr tiek piesaistīti sertificēti augsta līmeņa speciālisti ar bagātu pieredzi.

Pastāvīgās izmaiņas likumdošanā diezgan grūti ir izsekot, bet dažreiz uzņēmuma darbinieks saskaras ar ārštata situāciju vai jautājumu, kurš iziet ārpus viņa kompetences. Grāmatvedības pakalpojumus Rīgā var sniegt konsultāciju formā.

Riski, kas saistīti ar cilvēcisko faktoru, ir izslēgti – mēs piedāvājam pastāvīgu grāmatvedības uzskaiti. Autsorsings netiek pārtraukts ne slimības, ne atvaļinājuma dēļ.

Labākie grāmatveži pildīs amata pienākumus no A līdz Z: primārās dokumentācijas apstrāde, bilances un citu atskaišu formu sagatavošana, to iesniegšana augstākstāvošajās iestādēs utt.


Mēs strādājam līdz galīgai izpildei un garantējam pakalpojumu kvalitāti par klientiem izdevīgām cenām.Aprēķināt cenu
Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA

Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa

Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv