Orange Consulting sadarbība ar gudru izvirzīto uzdevumu risinājumu


Pavels Astratovs / Mercurius Trade SIA
Kā sadzīves tehnikas vairumtirgotājam mūsu uzņēmumam īpaši nepieciešami ir pareizi uzbūvēta noliktavas uzskaite un grāmatvedis, kurš pārzina tirdzniecības nozares īpatnības. Gan vienu, gan otru mēs atradām Orange Consulting personā. Plānota vai pēkšņa inventarizācija – tikai pie viņiem, ar automatizācijas jautājumiem – arī. Atsevišķu paldies vēlos izteikt grāmatvežiem – problēmas ar atskaitēm neradās nekad. Viss savlaicīgi, pēc likuma burta un bez atteikšanās – kad mums vajadzēja, atbrauca speciālists vai darbu izpildīja attālināti.

Mercurius Trade SIA


Ilze Kļaviņa
Atvēru mikrouzņēmumu, pati, protams, ar finanšu jautājumiem nekādi galā netiktu, tāpēc es izmantoju Orange Consulting autsorsinga grāmatvedības pakalpojumus. Un ko man piedāvāja: visu dokumentu un atskaišu sagatavošanu, konsultācijas un personīgo grāmatvedi, bet man vajadzēja tikai sniegt izrakstus un čekus, pārējo darīja grāmatvedis! Tāpēc es netērēju laiku finanšu pārskatiem un esmu ļoti pateicīga uzņēmumam. Paldies jums par palīdzību.

Ilze Kļaviņa


Andrejs Ozoliņš / buvniecības veikals Storms
Man ir mazs celtniecības materiālu veikals. Manā nozarē ļoti lielas izmaksas sastāda noliktavu labiekārtošana un noma, jo pircējs negaidīs. Reiz es saskāros ar problēmu - noliktavā nebija preču, kam bija jābūt pieejamām... Es nolīgu uzņēmuma Orange Consulting SIA ekspertus, un īsā laikā viņi spēja organizēt noliktavas darbu un veikt izmaiņas, pateicoties kurām par šādām problēmām man vairs nav jāuztraucas. Atsevišķs paldies preču krājumu inventarizācijas nodaļai. Jūs esat malači!

Storms, buvniecības veikals


Arvīds Riekstiņš
Man kā uzņēmējam - iesācējam nav pa spēkam štatā uzturēt juristu. Bet problēmas ar dokumentāciju var rasties jebkurā brīdī. Šajā jautājumā man palīdzēja uzņēmums Orange Consulting. Tā darbinieki nodarbojas ar jurista pakalpojumu sniegšanu. Man tas ir ļoti ērti! Jebkurā brīdī tu vari saņemt speciālista konsultāciju un atbalstu par ļoti izdevīgām cenām.

Arvīds Riekstiņš


Aleksandrs Belogolovcevs / Baltic Cargo Terminal
Gribu izteikt pateicību uzņēmumam Orange Consulting par godprātīgu attieksmi, operativitāti un profesionalitāti darbā. Mūsu sadarbības procesā es biju patīkami pārsteigts ne tikai par pieņemamu cenu politiku un Jūsu pakalpojumu kvalitāti, bet arī par Jūsu darbinieku augsto saskarsmes kultūru. Savus pakalpojumus darbinieki izpilda ātri un kvalitatīvi. Pastāvīgs atbalsts un situācijas analīze. Pēc juridiskās palīdzības tikai pie viņiem!

Baltic Cargo Terminal


Romans Vasiljevs
Liels paldies Orange Consulting par padarīto darbu. Gada laikā uzņēmumā bija sakrājies liels līdz galam nenoformētu dokumentu skaits. Orange Consulting grāmatvedis ātri atrisināja visas problēmas un līdz pat šai dienai nodrošina lielisku mana uzņēmuma stāvokli. Esmu pārliecināts, ka arī turpmāk sadarbošos ar viņiem, jo, pateicoties cenu politikai, tas ir ievērojami izdevīgāk nekā nodarbināt lielu grāmatvežu štatu!

Romans Vasiljevs

Mercurius Trade SIA Global PRO company Baltic Cargo Terminal Dūmvadu Pasaule DentaLine company Baltic Export Broker SIA DBB SIA sb-systems

Uzņēmuma kontakti

  • Orange Consulting SIA
  • LV40203077852
  • Anninmuizas street 20-15RīgaLV-1029Latvija
  • +371 2038 2002
  • office@oracon.lv